Ohlédnutí za Hromniční poutí 2021

 

Jsme Pánu velmi vděčné za veškerá požehnání, která nám dopřál při slavení letošní Hromniční poutě matek. Přes všechna vládní omezení nám bylo dopřáno snad víc, než kdy jindy. Padesát maminek, které se stihly zaregistrovat se mohly účastnit „naživo“, ale i veliké množství žen a mužů, snad více, než by se do našeho chrámu vešlo, se s námi mohly spojit díky  televizi Noe! Dostaly jsme velmi krásné ohlasy a poděkování nejen z Moravy.

Děkujeme také klariskám, které šternberskou pouť provázely modlitbou. Děkujeme otci biskupu Josefovi za jeho slova povzbuzení, že tak jako Josef s Marií přinesli dítě Ježíše do chrámu a tím dělali to, co bylo obvyklé, a Bůh této chvíle využil pro velké věci, i my v této naší době máme dělat to, co je obvyklé.

Pokud by se někdo ještě chtěl ohlédnout za touto obvyklou, ale požehnanou chvílí, je možnost shlédnout mši svatou zpětně na Noe nebo fotografie na Člověk a víra na dvou místech zde a zde

 

 

 

 

 

admin