Farní pouť

28.10.2017 / 22:57

Všechny farníky srdečně zvu na jednodenní objevné putování, do míst která se od nás nacházejí geograficky nedaleko, ovšem možná právě pro tuto svou blízkost zůstávají námi nepoznaná.

Termín konání pouti: sobota 28. října 2017

Program pouti:

ANDĚLSKÁ HORA

- návštěva farního kostela Narození Panny Marie, kde působil P. Josef Olejník, a kde komponoval nám tolik známé liturgické skladby

- pouť na "Annaberg" - poutní kostel sv. Anny

RÝMAŘOV

- návštěva místního farního kostela sv. Michaela, kde téměř 40 let působil jako farář olomoucký arcibiskup Msgre. František Vaňák

- prohlídka nádherného kostela Navštívení Panny Marie, zvaného též kaple V Lipkách - pro svou výzdobu je tento kostel považován za perlu severomoravského baroka

- mše svatá

- oběd

Informace:

Na pouť bude vypraven autobus, který bude odjíždět z Dvorské v sobotu 28.10.2017 v 8:30 hodin. Pro zájemce bude zajištěn oběd, který není v ceně. Návrat do 17:00 hodin. Cena pouti: 170,-Kč (děti: 100,-Kč) – platí se předem při přihlášení.

Informovat, a zároveň se přihlásit můžete na Farním úřadě ve Šternberku u P.Antonína Pechala – telefon: 731 621 117 nejpozději do 21. října 2017.