Hromniční pouť 2022

Hromniční pouť matek

v neděli 6.února 2022 v 10.00 v chrámu Zvěstování Panny Marie ve Šternberku

Milé maminky,

rádi bychom zpřístupnili tradiční Hromniční pouť všem maminkám a babičkám, které by si přály přijet osobně do Šternberka, ale vzhledem k riziku covidové epidemie to stále není vhodné. Proto jsme přijali nabídku televize Noe, která pro nás vyhradila čas v neděli. Věříme, že díky ní se můžeme setkat všechny, které mají tuto pouť ve svém srdci. Zveme proto do našeho kostela srdečně maminky místní a z blízkého okolí (i vaše muže) v neděli 6. února 2022 na mši svatou v 10 hod. S ostatními se sjednotíme v přímém přenosu díky televizi Noe.

Žádáme vás, abyste respektovali vládní opatření. Sledujte také aktuální informace na stránkách farnosti.

9.15 modlitba rozjímavého radostného růžence

10.00 mše svatá s přinesením hromniční svíce a zásvětnou modlitbou matek a dětí - celebruje otec děkan Antonín Pechal

Motto: "Chci tě chválit celým svým srdcem." / Žalm 138,1 /