Manželství – cesta ke svatosti

Kategorie
12.06.2018 / 18:00

Centrum pro rodinný život spolu s časopisem Rodinný život vydalo knihu „Manželství – cesta ke svatosti“ od MUDr. Jitky Krausové. Jsou v ní medailony 110 svatých manželů a kandidátů svatosti  s datem úmrtí od roku 1950, z celého světa a ze všech sociálních vrstev od rolníků po světové vědce.

Na toto téma bude hovořit autorka knihy  v úterý 12. června v 18 h. ve společenské místnosti na faře a bude zde možnost si knihu zakoupit.

 Zve ČKA  MS Šternberk www.cka-st.webnode.cz 

 

MUDr. Jitka Krausová, lékař, psychiatr, ale už roky ve zdravotnictví nepracuje. Pracuje v církvi jako pastorální terapeut při Arcibiskupství olomouckém. Působí jako poradce, přednáší, dává duchovní obnovy. Je zasvěcená panna olomoucké diecéze. V roce 2016 vydala Příběhy moudrosti, Pomoc na cestě k sebepoznání a růstu. V knize „Manželství – cesta ke svatosti“ jsou medailony 110 svatých manželů a kandidátů svatosti s datem úmrtí od roku 1950, z celého světa a ze všech sociálních vrstev od rolníků až po světové vědce.  Na toto téma bude v přednášce hovořit autorka knihy.