POUŤ ZA NEMOCNÉ

17.03.2018 / 08:30

Všechny Vás srdečně zveme na zimní pouť za nemocné.

Cílem letošní pouti, při které budeme myslet a modlit se zvláště za naše nemocné, bude Zábřeh, Mohelnice a Úsov. V Zábřehu se setkáme s bývalým šternberským kaplanem P. Bohuslavem Směšným, s nímž budeme slavit Eucharistii (mše svatá bude v kostele sv. Barbory, který je vyhřívaný). Na cestě domů se zastavíme a pomodlíme v gotickém kostele sv. Tomáše Becketa v Mohelnici. Poslední zastávkou bude kostel sv. Jiljí v Úsově, kde se nachází několik obrazů malířů Handkeho a Oderlického.

Pouť se koná v sobotu 17. března a ze Šternberka (z Dvorské ulice) budeme odjíždět v 8:30 hod, návrat do 17:00 hod. Přihlašovat se můžete na faře nebo v sakristii. Cena činí 150,- Kč (děti 50,-Kč). Pokud byste měli zájem o teplý oběd je potřeba to uvést při přihlašování (částka bude upřesněna, maximálně 100 Kč).