POUŤ ZA OBNOVU RODIN A NOVÁ KNĚŽSKÁ POVOLÁNÍ DO OLOMOUCE

12.10.2019 / 15:00

Všechny bych Vás chtěl pozvat a povzbudit k účasti na pouti šternberského děkanátu „Za obnovu rodin a nová kněžská povolání“, která se letos uskuteční v sobotu 12. října 2019 v katedrále sv. Václava v Olomouci.
15:00 - modlitba svatého růžence
16:00 - společná adorace
17:00 - pontifikální mše svatá (celebruje Msgre. Jan Graubner, olomoucký arcibiskup
            s kněžími šternberského a hranického děkanátu)

Od 15:00 do 16:30 bude v prostorách farního domu u sv. Václava program pro děti.

Z našich farností bude vypraven autobus. Prosím, abyste si na toto sobotní odpoledne nic neplánovali, a svojí účastí ukázali, že nám osud našich rodin a církve není lhostejný. Ze Šternberka bude autobus odjíždět v 14:00 z Dvorské. Zastavovat bude také na u kostelíčka a u Psychiatrické léčebny. Přihlašovat se můžete po každé mši svaté.

Doprava je zdarma pro všechny účastníky.