UDĚLOVÁNÍ SVÁTOSTI NEMOCNÝCH

18.03.2018 / 09:00

Společné udělování svátosti pomazání nemocných proběhne letos v neděli 18. března při mši svaté:

ve Šternberku v 7:30 (NST), v 8:00 (Klášter) a v 9:00 (farní kostel),

Mladějovicích v 8:30 a

na Jívové v 11:00.

V Hor. Loděnici bude svátost nemocných udělována již ve sobotu 17. března při mši svaté v 17:30.

Přihlášky: ti, kteří budou přijímat tuto svátost odevzdají těsně před udílením vyplněný lístek (jméno a datum narození),  který si můžete vyzvednout na stolku, kde se nacházejí tiskoviny. Každý, kdo bude přijímat tuto svátost, má povinnost přijmout i svátost oltářní, což předpokládá i svátost smíření. Svátost nemocných přijímají jen vážně nemocní a starší věkem.

Pokud víte o nemocných, kteří nemají možnost dostat se do kostela, tak, prosím, nahlaste jejich jména na faře, abychom jim mohli udělit svátost u nich doma.