Aktuální bohoslužby

Podle opatření vlády ze dne 12. března 2020, jsou všechny veřejné mše a plánované aktivity na území Římskokatolické farnosti Šternberk, až do odvolání, ZRUŠENY.

V době omezeného režimu bude ve Šternberku o nedělích otevřen kostel v čase, kdy je obvykle slavena liturgie:
Kostel Nejsvětější Trojice  od 7:15 do 8:30
Farní kostel Zvěstování Panny Marie od 8:45 do 10:00
V tomto čase se bude podávat svaté přijímání se zvýšeným důrazem na dodržování stanovených opatření.

V týdnu od pondělí do soboty bude otevřený farní kostel k osobní modlitbě od 18:00 do 20:00. Pokud byste chtěli přijmout svátost smíření nebo svaté přijímání, bude přítomný kněz. Ve čtvrtek bude v kostelíčku adorace v obvyklém čase.

Mše svaté u sester kapucínek: není –li v tabulce uvedeno jinak, vždy v 7:30. Ne: 8:00

NST - filiální kostel Nejsvětější Trojice ve Šternberku (ulice Olomoucká)

Šternberk F - farní kostel Zvěstování Panny Marie ve Šternberku

Sv. Leopold - kaple v prostorách farního kostela Zvěstování Panny Marie ve Šternberku