Mše svatá

Slavnost Nejsvětější Trojice - Šternberské hody 2019

Datum konání:

Tradiční každoroční slavnost o svátku Nejsvětější Trojice.

Program slavnosti:

HROMNIČNÍ POUŤ MATEK 2019

Datum konání:

Letošní  Hromniční  pouť  matek  se  koná v sobotu  2.  února  2019  ve  farním  kostele Zvěstování  Panny  Marie  ve  Šternberku.

ŽEHNÁNÍ VÍNA 27. PROSINCE

UDÍLENÍ SVÁTOSTI BIŘMOVÁNÍ NA JÍVOVÉ

Datum konání:

Mimořádnou událost a návštěvu zažije farnost Jívová v pátek 7. prosince 2018.

DNY RODU STERNBERGŮ 2018

Datum konání:

16. LISTOPADU V 18 HODIN - ZÁDUŠNÍ MŠE SV. S NEŠPORAMI ZA ZEMŘELÉ PŘÍSLUŠNÍKY RODU STERNBERGŮ, PO MŠI SV. MODLITBA NAD KRYPTOU V KAPLI PANNY MARIE - POMOCNICE KŘESŤANŮ

SVATODUŠNÍ VIGILIE VE ŠTERNBERKU

Datum konání:

Srdečně Vás všechny zvu na svatodušní vigilii, kterou vstoupíme do Slavnosti Seslání Ducha Svatého.

NÁVŠTĚVA BISKUPA JOSEFA HRDLIČKY VE ŠTERNBERKU

Datum konání:

V sobotu dopoledne 19. května od 9:00 proběhne v klášterní kapli sester Klarisek-Kapucínek závěrečné setkání lektorského kurzu. O kráse Božího slova promluví Msgre.

Slavnost Nejsvětější Trojice - Šternberské hody 2018

Datum konání:

Tradiční každoroční slavnost o svátku Nejsvětější Trojice spojovaná s prvním svatým přijímáním dětí.

Program slavnosti:

10 let kněžství

Datum konání:

Šternberský rodák Jiří Pospíšil přijal před deseti lety 28.června 2008 kněžské svěcení a letos bude slavit 10 let v kněžské službě.

UDĚLOVÁNÍ SVÁTOSTI NEMOCNÝCH

Datum konání:
Společné udělování svátosti pomazání nemocných proběhne letos v neděli 18. března při mších svatých.