Mše svatá

UDÍLENÍ SVÁTOSTI BIŘMOVÁNÍ NA JÍVOVÉ

Datum konání:

Mimořádnou událost a návštěvu zažije farnost Jívová v pátek 7. prosince 2018.

DNY RODU STERNBERGŮ 2018

Datum konání:

16. LISTOPADU V 18 HODIN - ZÁDUŠNÍ MŠE SV. S NEŠPORAMI ZA ZEMŘELÉ PŘÍSLUŠNÍKY RODU STERNBERGŮ, PO MŠI SV. MODLITBA NAD KRYPTOU V KAPLI PANNY MARIE - POMOCNICE KŘESŤANŮ

SVATODUŠNÍ VIGILIE VE ŠTERNBERKU

Datum konání:

Srdečně Vás všechny zvu na svatodušní vigilii, kterou vstoupíme do Slavnosti Seslání Ducha Svatého.

NÁVŠTĚVA BISKUPA JOSEFA HRDLIČKY VE ŠTERNBERKU

Datum konání:

V sobotu dopoledne 19. května od 9:00 proběhne v klášterní kapli sester Klarisek-Kapucínek závěrečné setkání lektorského kurzu. O kráse Božího slova promluví Msgre.

Slavnost Nejsvětější Trojice - Šternberské hody 2018

Datum konání:

Tradiční každoroční slavnost o svátku Nejsvětější Trojice spojovaná s prvním svatým přijímáním dětí.

Program slavnosti:

10 let kněžství

Datum konání:

Šternberský rodák Jiří Pospíšil přijal před deseti lety 28.června 2008 kněžské svěcení a letos bude slavit 10 let v kněžské službě.

UDĚLOVÁNÍ SVÁTOSTI NEMOCNÝCH

Datum konání:
Společné udělování svátosti pomazání nemocných proběhne letos v neděli 18. března při mších svatých.

HROMNIČNÍ POUŤ MATEK

Datum konání:
Letošní Hromniční pouť matek se koná v sobotu 3. února 2018 ve farním kostele Zvěstování Panny Marie ve Šternberku.

Dny rodu Sternbergů 2017

Datum konání:
Římskokatolická farnost Šternberk a Město Šternberk Vás srdečně zvou na program od středy do pátku.

Slavnost Těla a Krve Páně - Boží Tělo

Datum konání:
Slavnost Těla a Krve Páně s eucharistickým průvodem Božího Těla ke čtyřem oltářům.