Společenská událost

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA

Po Novém roce bude opět probíhat Tříkrálová sbírka.

ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ

ŽEHNÁNÍ VÍNA 27. PROSINCE

V pátek 27. prosince, na svátek sv. Jana Evangelisty, se při mši svaté, která začne již v 17:00, budou žehnat vína, která si přinesete.

PŘEDVÁNOČNÍ ZDOBENÍ A ÚKLID NAŠEHO KOSTELA

V sobotu 21. prosince se budou připravovat stromky, stavět Betlém a uklízet kostel.

Šťastné a veselé - pozvánka na film

DNY RODU STERNBERGŮ 2019

Program oslav proběhne ve dvou dnech:

16. listopadu

16:30, kostel Zvěstování Panny Marie

Pí a jeho život

ČKA ve Šternberku Vás srdečně zve na promítání filmu Pí a jeho život, které se koná v sobotu 21. září v 19:00 ve farním sálu.

V naší zahrádce je hezky, tralalala...

Srdečně zveme králíčky, ministranty, taky rodiče, prostě všechny, kdo by s námi rádi jeli ve čtvrtek 29.srpna 2019 na hrad Bouzov na koncert v rámci Mohelnického dostavníku - Pavel Helan Trio, Začá

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA CHARITĚ

Charita Šternberk si Vás dovoluje pozvat k osobní návštěvě šternberského střediska na adrese Opavská 13, Šternberk ve čtvrtek 13. června 2019 v době od 7:00 do 15:30.

Slavnost Nejsvětější Trojice - Šternberské hody 2019

Tradiční každoroční slavnost o svátku Nejsvětější Trojice.

Program slavnosti: