Koncerty

Koncerty v objektech patřících farnosti

Koncert polského pěveckého sboru

Dobu vánoční zakončí ve šternberském farním kostele koncert polského pěveckého sboru z farnosti sv. Bartoloměje z Glogówku.

ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ

ADVENTNÍ KONCERT

POZVÁNKA NA ADVENTNÍ KONCERT

Příští neděli 8. prosince se v kapli sv. Leopolda uskuteční Adventní koncert, při kterém vystoupí Schola z Nového Malína.

DNY RODU STERNBERGŮ 2019

Program oslav proběhne ve dvou dnech:

16. listopadu

16:30, kostel Zvěstování Panny Marie

SVATOVÁCLAVÝ KONCERT

Koncert chrámového sboru

V neděli se v kapli svaté Anežky České uskuteční koncert chrámového sboru Mittitur.

Na programu budou autorské skladby Petra Mejzlíka.

Všichni jste srdečně zváni.

KONCERT V TĚŠÍKOVĚ

Zaposlouchat se ještě naposledy do vánočních koled můžete  v sobotu 19.ledna 2019 od 15:00 v krásném kostelíčku sv. Vavřince v Těšíkově

KONCERT CHRÁMOVÉ HUDBY V MLADĚJOVICÍCH

DNY RODU STERNBERGŮ 2018

16. LISTOPADU V 18 HODIN - ZÁDUŠNÍ MŠE SV. S NEŠPORAMI ZA ZEMŘELÉ PŘÍSLUŠNÍKY RODU STERNBERGŮ, PO MŠI SV. MODLITBA NAD KRYPTOU V KAPLI PANNY MARIE - POMOCNICE KŘESŤANŮ

Velký Svatováclavský koncert

Komorní sbor Chorus Mittitur společně s Římskokatolickou farností vás srdečně zvou na koncert ke svátku Svatého Václava.

Účinkují:

Chorus Mittitur