Koncerty

Koncerty v objektech patřících farnosti

DNY RODU STERNBERGŮ 2019

Program oslav proběhne ve dvou dnech:

16. listopadu

16:30, kostel Zvěstování Panny Marie

SVATOVÁCLAVÝ KONCERT

Koncert chrámového sboru

V neděli se v kapli svaté Anežky České uskuteční koncert chrámového sboru Mittitur.

Na programu budou autorské skladby Petra Mejzlíka.

Všichni jste srdečně zváni.

KONCERT V TĚŠÍKOVĚ

Zaposlouchat se ještě naposledy do vánočních koled můžete  v sobotu 19.ledna 2019 od 15:00 v krásném kostelíčku sv. Vavřince v Těšíkově

KONCERT CHRÁMOVÉ HUDBY V MLADĚJOVICÍCH

DNY RODU STERNBERGŮ 2018

16. LISTOPADU V 18 HODIN - ZÁDUŠNÍ MŠE SV. S NEŠPORAMI ZA ZEMŘELÉ PŘÍSLUŠNÍKY RODU STERNBERGŮ, PO MŠI SV. MODLITBA NAD KRYPTOU V KAPLI PANNY MARIE - POMOCNICE KŘESŤANŮ

Velký Svatováclavský koncert

Komorní sbor Chorus Mittitur společně s Římskokatolickou farností vás srdečně zvou na koncert ke svátku Svatého Václava.

Účinkují:

Chorus Mittitur

NOC KOSTELŮ

Kostely a modlitebny se letos otevřou již po desáté. Programy pro nejširší veřejnost připravuje více než 1100 kostelů a modliteben po celé České republice.

Chrámový koncert Harmonie Šternberk

MISSA KATHARINA - Jacob de Haan

KONCERT

V sobotu 3. března od 17:00 se v klášterní kapli sester klarisek-kapucínek uskuteční koncert v podání hudebního tělesa VERNUM ENSEMBLE 2013.